خانه
محصولات
قطعات
جستجو
ابتکار استیل
خرید کباب پز گازی با هدیه ویژه

خرید کباب پز با هدیه ویژه

کباب همیشه یکی از بهترین و لذیذ­­ ترین انتخاب های ایرانیان در طول تاریخ بوده و هست. به نظر شما در تهیه یک کباب خوشمزه و لذیذ چه مواردی مهم است؟ اگر پاسخ شما کیفیت مواد اولیه باشد پاسخ درستی داده اید و اگر کار بلدی سرآشپز در­­ ترکیب مواد را ملاک قرار می­دهید بازهم پاسخ درستی داده اید. ولی سوال اصلی  اینجاست که آیا برای پخت غذای باب طبع مشتریان، مواد اولیه و سرآشپز به تنهایی کافی هستند؟ پاسخ واضح است، آشپزی بدون ملزومات پخت و پز بی معناست. در ادامه توضیح کاملی از خرید کباب پز به همراه یک هدیه ویژه را بررسی میکنیم.

تاثیر کباب پز در پخت کباب

هر کجا کباب خوشمزه ی را نوش جان می کنید، قطعاً وظیفه پخت آن برعهده یک کباب پز با کیفیت بوده است. اگر به دنبال راه اندازی رستوران یا کبابی هستید، برای خرید کباب پز باید وسواس بیشتزی به خرج دهید تا متفاوت بودن طعم کباب رستوران شما، همه را شگفت زده کند، یکی از مهم نرین مراحل تهیه کباب مرحله پخت آن بر روی کباب پز است، انتخاب کباب پزی که بتواند حرارت یکنواختی را برای پخت کباب فراهم کند، بسیار مهم است.

كباب پز گازی دهنه 40 سانتی

خرید کباب پز با هدیه ویژه

گروه صنعتی ابتکار استیل با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود اقدام به ساخت انواع کباب پز­ گازی در ابعاد و ویژگی های مختلف نموده است، شما می توانید متناسب با فضای آشپزخانه رستوران یا کبابی خود برای خرید یک کباب پزی با کیفیت اقدام کنید، البته قبل از خرید هر کباب پزی باید با ویژگی آن کاملا آشنا باشید، یک کباب پز گازی باید چه ویژگی داشته باشد ؟

  1. ظرفیت پخت : واحد اندازه گیری ظرفیت پخت یک کباب پز، تعداد سیخ های کبابی است که امکان پخت را برای شما فراهم می کند.
  2. نظافت : مهم ترین ویژگی یک کباب پز، شستشو و نظافت آسان آن می باشد، که باید با متریال مناسب و مقاوم در برابر مواد شوینده ساخته شده باشد.
  3. طراحی : کباب پزی باید متناسب با فضای آشپزخانه رستوران طراحی شود.
  4. کارایی : شما باید قبل از خرید کباب پز ابتدا کارایی آن را بررسی کنید و توان مصرفی آن را نیز ارزیابی کنید.
  5. برند : خرید کباب پز از یک برند مناسب که کیفیت و طراحی مناسبی دارد از ویژگی مهم یک کباب پز بشمار می آید.

افزون بر همه این ویژگی ها خرید کباب پز با هدیه ویژه می باشد که ابتکار استیل به پاس قدردانی از همراهی شما عزیزان با افتخار اعلام می­دارد که :

با خرید یک کباب پز گازی ۱۵۰ سانتیمتر دهنه ۴۰، یک کباب پز گازی ۴۰ سانتیمتری هدیه بگیرید

کباب پز گازی 100 دهنه 45 | خرید کباب پز با هدیه ویژه

منبع : تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل

+3

Ads

WeCreativez WhatsApp Support
پاسخگویی آنلاین از طریق واتساپ
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم؟