فروش پاییزه تجهیزات فست فود

فروش پاییزه تجهیزات فست فود

مفتخریم تا یکبار دیگر با شروع فصل خزان جشنواره ویژه فروش پاییزه تجهیزات فست فود ابتکاراستیل، با ارائه انواع محصولات خود از جمله فر پیتزا ریلی و فر ساندویچ با قیمت استثنایی در خدمت شما باشیم.

در جشنواره امسال، از ابتدای ماه مهر تا طولانی ترین شب سال با ارائه محصولات ویژه و هدایایی نفیس در کنار شما عزیزان هستیم.

فروش پاییزه تجهیزات فست فود

ابتکاراستیل با هدف هوشمند سازی طبخ انواع پیتزا و ساندویچ و باتوجه به سرعت پخت و آماده سازی غذا، جایگزینی تجهیزات مدرن با لوازم سنتی فست فود در پیش گرفته است و در این راستا با راه اندازی جشنواره فروش ویژه پاییزه می کوشد تا تمامی تجهیزات فست فود را مطابق با استاندارهای روز دنیا ارائه و در اختیار آشپزان قرار دهد و امید از با بهره مندی از این تجهیزات بتوانید رضایت مشتریان را جلب و به نیاز آنها را به سرعت رفع نمایید.

فروش پاییزه انواع فر پیتزا ریلی

پیتزا اصلی ترین غذای یک فست فود و نماد اعتبار آن می باشد، پس طبیعتاً باید طعم و ظاهر آن بسیار منحصربفرد و شگفت انگیز باشد تا هر فرد را مجذوب فست فود شما کند. متمایز بودن یک پیتزا به مواد اولیه و نوع طبخ آن بستگی دارد، برای طبخ یک پیتزای خوشمزه و عالی، استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار هنرمندی سرآشپز در ترکیب مواد تنها کافی نیست، بلکه باید در مرحله طبخ پیتزا از یک فر مناسب استفاده نمایید تا تمامی مواد پیتزا به خصوص پنیر پیتزا بطور کامل و یکنواخت طبخ شود، همین یک نکته کوچک می تواند روند جذب مشتری و رضایتمندی آنها را بسیار بالا خواهد برد، بطوری فاصله سفارش، آماده سازی و طبخ غذا را در کوتاه ترین زمان ممکن طی خواهید کرد.

در ادامه انواع فر پیتزا ریلی که در جشنواره پاییزه ابتکار استیل دارای تخفیفات ویژه هستند را مشاهد می کنید و برای ثبت سفارش و مشاروه رایگان درباره هریک از محصولات می توانید با واحد فروش در اتباط باشید.

شماره تماس واحد فروش ابتکار استیل ۰۹۱۹۰۳۰۸۳۰۵ و ۰۹۹۱۲۰۹۵۳۰۴

فروش پاییزه انواع فر ساندویچ

اگر قصد دارید تا یک منوی متنوع شامل انواع ساندویچ را برای فست فود طراحی و تنظیم کنید، با تجهیزات آماده سازی انواع ساندویچ را فراهم کنید تا با خیال آسوده انواع ساندویچ را گریل یا سرخ نمایید، به همین علت است که ابتکار استیل با برگزاری این جشنواره هدف شما را با ارائه انواع فر ساندویچ چندکاره فراهم نموده است، و شما می توانید برای استفاده از گریل ، اجاق گاز، سرخ کن، فر ، هود در یک فر ساندویچی با بهترین قیمت خریداری کنید و هر یک از نیاز منوی رستوران خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنید.

در ادامه، لیستی از انواع فرهای ساندویچ در ابعاد دلخواه با سلیقه شما مشاهد می نمایید و جهت سفارش و مشاوره رایگان می توانید با واحد فروش مجموعه ابتکاراستیل در اراتباط باشید.

شماره تماس واحد فروش ابتکار استیل ۰۹۱۹۰۳۰۸۳۰۵ و ۰۹۹۱۲۰۹۵۳۰۴

1+

Ads